Jesień w pełni. Za oknem ciemno, ponuro, niebo przybiera wszystkie możliwe odcienie szarości. W szafach płaszcze i swetry w kolorach dopasowanych do deszczowej pogody. 
My jednak mówimy stanowcze NIE dla tej jesiennej aury, wykreślamy słowo „nuda” ze słownika i przedstawiamy Wam naszą najnowszą kolekcję opraw Woody!  
Jesteśmy pewni, że jesień też może być superBez względu na pogodę, dodajcie sobie energii naszymi nowymi oprawkami. Mamy dla Was kilka opcji: 
     Oryginalne, transparentne oprawki. Całkiem przeźroczyste lub z dodatkiem niebanalnego koloru. Okrągłe lub kocie. Dodadzą lekkości ciepłym płaszczom i grubym szalikom.  

 

transp5
transp1
transp3
transp2
transp4
Dla tych, którzy nie chcą szaleć z kolorem mamy oprawki o nieoczywistych kształtach, wyraziste z metalowymi dodatkami lub takie, które pokazują więcej koloru tylko pod odpowiedni kątem. Będą mocnym akcentem w jesiennych stylizacjach.
mas1
mas2
mas3
mas4

 

Chyba większość kobiet lubi biżuterię. Kolczyki, bransoletki, naszyjnik. Teraz biżuteryjne dodatki także w naszych oprawkach. Delikatne, kobiece z pięknie zdobionymi zausznikami. Takie dodatki sprawią, że będziecie czuć się wyjątkowo, nawet bez dodatkowej biżuterii.  

 

biz4
biz5
biz2
biz1
biz3
A dla tych z Was, którzy nie do końca mogą się zdecydować lub lubią mieć, tak zwane dwa w jednym, mamy oprawki o klasycznych kształtach, stonowanych frontach i szalonych, kolorowych, mieniących się zausznikach! Perfekcyjne połączenie!  

 

zausz2
zausz4
zausz1
zausz3
A jaki będzie Wasz wybór tej jesieni? 
 
Wszystkie modele dostępne są już w sprzedaży u naszych przedstawicieli handlowych, a klientów detalicznych zapraszamy do salonów optycznych na terenie całej polski.